PRZEDSTAWIAMY BRUKER EM 27:

System monitorowania środowiskowego EM 27 jest otwartym spektrofotometrem podczerwieni z transformacją Fouriera (FTIR), zaprojektowanym i zoptymalizowanym do zdalnego wykrywania substancji chemicznych w atmosferze. Dzięki wysokiej czułości, stabilności mechanicznej i szybkości system idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, od monitoringu jakości powietrza na terenach przemysłwych i miejskich po badania naukowe w terenie.

Dzięki sprawdzonemu interferometrowi Bruker RockSolid i nowatorskiej konstrukcji modułu czujnika, system jest odporny na mechaniczne wstrząsy i wibracje, umożliwiając trwałe wyrównanie systemu w zmiennych warunkach temperaturowych. Wewnętrzne źródło kalibracji zapewnia automatyczną kalibrację radiometryczną. System jest hartowany do operacji w terenie w trudnych warunkach i jest zdolny do pomiarów i analizy w czasie rzeczywistym na miejscu pomiarów.

Bruker EM27 może pracować w dwóch różnych konfiguracjach o różnej czułości: tryb pasywny mierzy naturalną sygnaturę podczerwieni związków gazowych, podczas gdy w trybie aktywnym mierzona jest przepuszczalność światła emitowanego ze sztucznego źródła podczerwieni.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  • szybki pomiar i czas analizy
  • łatwa obsługa
  • interferometr Bruker RockSolid
  • solidna i kompaktowa konstrukcja
  • mała waga urządzenia
  • minimalne zużycie energii

ZAPYTAJ O MATERIAŁY

Oferujemy dostęp do obszernych zasobów informacji, specyfikacji, opisów aplikacje czy case studies. Skontaktuj się aby uzyskać dowiedzieć się więcej o Bruker EM27

CZEKAMY NA TWOJE PYTANIA!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz szczegółowych opisów aplikacji! Na bazie przedstawionych oczekiwań opracowujemy koncepcje rozwiązań, organizujemy wizyty referencyjne oraz testy realizowane wspólnie z ekspertami Bruker.